E18-Nejlepší komentáře

Komentáře co pobaví

Profesor Flegr varuje

Já doporučuji tohoto blázna a ty neschopné z vlády – Babiše, Prymulu a Zemana někde zavřít. Přestaňte vy pomatenci strašit veřejnost!! Vystrašíte sice jen ty hloupé a nevzdělané, ale i to stačí. Jste banda, která od března prakticky nic neudělala, jen rozkrádá další finanční prostředky a ničí lidem život. Místo toho, abyste za tak dlouhou dobu posílili tyto místa ve zdravotnictví, ale především udělali větší kapacitu na odběrech a hygienách a posílili trasování, což je naprosto nezbytné, aby něco fungovalo. Místo toho hlavní představitel státu jede kamsi do Řecka a chce se na začátku září zabývat zahrádkářským zákonem. Pak obviňujete lidi!! Žádné zákazy už teď nic nevyřeší, protože lidi bez podpory, kteří musí živit rodinu a platit účty, stejně pojedou do práce ať covid mají nebo nemají, pokud jim nebude špatně, a protože přes 80% nemá žádné příznaky a nebo to vůbec neví, tak to bude ještě nějakou dobu stoupat.
Vy nevzdělanci hloupí – 30% společnosti, co myslíte, že nastane, když se vše zavře?? Jenom další podniky a lidé zkrachují, a až se to otevře, tak čísla zase budou stoupat! Co si myslíte, jak dlouho to může tato rozhazovačná vláda ještě utáhnout? Podívejte v posledních letech třeba na Argentinu, kam to dovedli!!!
Myslíte, že potom něco ve zdravotnictví dostanete a zadarmo?

Vážený pane Flégr,

pokud jsou vyjádření, která jsou publikována v nejrůznějších médiích pod Vaším jménem Vámi podepsaná, tak Vám opravdu musím napsat, že děláte ostudu celé skupině akademiků, která se většinou prezentuje jasnými a podloženými důkazy. Psát někde, že zbývá nějakých 5 dnů do nějaké katastrofy, hraničí s naprosto nízkým IQ. Taková vyjádření mohou snad prezentovat jen vědmy, nějací astrologové nebo blázni. Já Vám garantuji, že i naše země přežila už dost katastrof a určitě přežije i koronavirus. Jestli i ekonomicky, to nejsem přesvědčen, protože stát řídí psychopat a další blázni, ale co se týče této epidemie, tak určitě ano.
Můžete se všichni stavět na hlavu, jak chcete, ale bohužel někteří nemocní a staří opravdu nepřežijí, to je bohužel zákon přírody, a s tím se po staletí nedá nic dělat. To, jestli teď něco zavřete nebo ne, je už určitě jedno, protože lidé i v minulosti, i když jim hrozily jiné epidemie, i tak šli do práce, protože musí živit rodiny. A soudruh Babiš jim v tom určitě nepomůže. Vaše nejrůznější výkřiky do médií tomu určitě také nepomohou, jedině ještě přivodí těm slabým a nevzdělaným další trauma!

Podívejte se na jednání a komunikaci ostatních vzdělaných kolegů a vlád v zahraničí, možná, že byste se mohli trochu přiučit!

S pozdravem

MUDr. Petr kalenda

zdroj: https://www.mix24.cz/profesor-flegr-ma-jasno-zbyva-poslednich-pet-dni-pak-prijde-uplny-kolaps/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=418820&dop_req_id=CRiS9MXUvPk-202010120734&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Profesor Flegr varuje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek