E18-Nejlepší komentáře

Komentáře co pobaví

Lidé stojí u kadeřnictví i hodinové fronty

Nechápu, proč to tzv. panikářům vadí.

Ti přeci sedí doma, ve sklepě, v igelitu, s respirátorem, a vše jim domů vozí donášková služba, nákupy si stříkají Preolkou a je jim fajn.

No a pak nás ostatní mohou nechat žít a chovat s rozumně – vyhodnotiti si, co je pro nás jaké riziko, tam jít a tam nejít, brát si roušku nebo respirátor, rukavice nebo gel na ruce atp.

Nepotřebujeme, aby za nás přemýšleli oligarchové, plukovníci nebo bezpečáci před obchody.

Každý, kdo hlásá, že něco dělá pro dobro druhých, je podezřelý a potenciální lotr.

Žádné velké rozvolnění nestartuje!!!!

Kultura, sport, akce a mnoho druhů podnikání jsou dále úplně zakázané nebo velmi omezené! A roušky všude nadoživotí!

To že nám panstvo milostivě dovolilo obědvat civilizovaně v restauraci a cestou domů koupit dětem boty, není rozvolnění, ale jen drobná náprava nejvíc nespravedlivých opatření!!

A situaci to spíš pomůže, lidé se uklidní a více rozptýlí do menších obchodů, nebudou se tak houfovat kolem hypersupermarketů!

Tohle mě donutilo už na jaře koupit si strojek za pár korun. Sednu na židli v garáži, hodim na sebe starej ubrus, a jezdím kolem hlavy tak dlouho dokud bere a i s přípravou jsem za 5-10 minut hotovej. Na mojem ksichtu toho už moc pokazit nejde :-)). Poté si ostrihané vlasy ofoukám stlačeným vzduchem a je zase na mesic klid :-). Když si vzpomenu, že jsem seděl každý měsíc hodinu u holičky ve frontě, a ještě k tomu za to platil, to bylo peněz a času za ty roky.

Cislo R velmi pravdepodobne dosahne 1 uz koncem tydne ci zkraje pristiho. To je plus 5 bodu a je po otevreni. Vykompenzovat to muze asi jen pozitivita testu, pokud by se snizila na mene nez 19 %, zatim je 20, tomu do zacatku tydne moc neverim. 14 denni incidence se asi pod 480 taky nesnizi. Takze do 3 dnu potom, jak stoupne R na 1 je vymalovano. Jo, mnozi chteli ajtacky pristup, tak ho maji. Obchodnikum to ale tedy nezavidim.

zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/obchody-restaurace-rozvolneni-znovuotevreni-pes.A201202_181555_ekonomika_mato/diskuse

Lidé stojí u kadeřnictví i hodinové fronty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek