Chovancův pád

Chovanec a respektovaný trenér??? Na Moravě tedy ani omylem. To že vyhrál kvalifikaci, která měla díky výsledku z 96 totálně lehký los a kdovíjaký podíl na tom měli zákulisní praktiky Chvalovského je sice fakt. Ale v zápasech na Euru neukázal vůbec nic. A zkuste se podívat jaký materiál měl tehdy pod sebou. Nedvěd, Rosický, BEjbl, Poborský, Koller, Horváth,… Měl vůbec nejsilnější sestavu v dějinách CZ fotbalu v optimálním věku. Na Moravě nikdo nechápal, jak tohle protekční nemehlo mohlo dostat na starost nároďák. Všichni tehdy jako jedinou logickou verzi viděli Brücknera. Ale dostal to po známosti Chovanec. Naštěstí se znemožnil natolik, že to pak (určitě se skřípěním zubů) tomu Brücknerovi opravdu dát museli. A ten dokázal na co tahle sestava má, i když už z ní polovina nebyla v optimálním věku jako za Chovance. konec Chovance mě těší snad ještě více, než konec Berbra.

curiculum vitae pozvolna klesá z výšin reprezentačního obránce přes trenéra a sportovního ředitele Sparty, následně trenéra nároďáku až do hlubin vyžilého bafuňáře fotbalového svazu. Zároveň klesá jeho morálka a výběr nesprávných „kamarádů“. Na jeho místě bych se pokusil aspoň se omluvit poctivým funkcionářům i hráčům, které svým chováním poškodil. A možná i svému svědomí. Dopřejme mu v podzimu jeho života trochu klidu a spokojeného důchodu.

Bohužel, tady ho podle mě semlel celý ten sistém v kopané, možná tam opravdu šel s čestným úmyslem a po čase se zřejmě těm poměrům přizpůsobil. I kdyby na tom neměl žádný podíl, čemuž už moc nevěřím, tak je jen dobře, že je pryč. Uvidíme, jak se celá ta kauza vyvyne. Odejít by mělo celé vedení FAČR, jinak ten stín podezření padne i naně a jestli Malík dělá, jako že nic něvěděl a nebo to opravdu nevěděl, tak dvojnásob. Byla to jen loutka Berbra a nasazený člověk od velkýho čápa.

zdroj: https://www.efotbal.cz/clanek-217817-Chovancuv-pad-Smutny-pribeh-muze-ktery-padl-ve-hre-nekoho-jineho.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=450600&dop_req_id=nTHTWnjpw2S-202010220506&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Chovancův pád

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek