E18-Nejlepší komentáře

Komentáře co pobaví

Nemocnice odmítla pacientku s bolestmi

Kolchozní systém zdravotnictví si to může zjevně dovolit.To za totality odmítmout pacienta nešlo jen s výjimkou že byla nemocnice zaplněná až po víko. A pacienti spali i na chodbách.

[>-]

Dnes vás spolehlivě vykopnou na ulici.

O to větší zkušenosti po desítky let mám se zdravotnictvím americkým. Zubař placený 100% myslitelných úkonů, a za desítky operací i s pobyty v nemocnicích jsem neplatil nikdy doslova NIC. O výběru jídel z nemocničních restaurací a plné proplacení se bavit snad ani nebudem.

[>-]

Pro nemocnici každý pacient znamená $$$$$.od jejich pojišťoven. A pokud někdo poznamenává že Amerika má miliony nepojištěných, tedy ať jdou makat, na trvalý job. Každý zaměstnavatel jim pojištění rád zaplatí. Tedy brigádník v McD nebo nezaměstnaný, nemají na pojištění nárok a já s tím plnně souhlasím. Nepřipustím aby se někdo přiživoval na mémna které jsem poctivě makal. (Pravda tak daleko myšlením asi nejste).

zdroj: https://www.idnes.cz/usti/zpravy/kadan-nemocnice-alena-wittmannova-lekarska-pece.A200908_569776_usti-zpravy_pakr/diskuse?vlakno=103003767

Nemocnice odmítla pacientku s bolestmi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek