E18-Nejlepší komentáře

Komentáře co pobaví

Andrej Babiš – bavič roku?

JEN poznámka k Číně
V 18 století se marně snažilo Britké impérium a jeho rodinní příbuzní panovníci vlastnící 1/2 světa jako své kolonie…se snažilo proniknout na Čínský trh, koloniálně Čínu ovládnout a vojensky okupovat jako Indii a dostat se k levné Čínské pracovní síle…v té době Británie musela s Čínou obchodovat pouze ve stříbře jako rovný s rovným a nikoliv výměnným způsobem zboží za zboží jak Britové chtěli. Toto císařskéí obchodní nařízení obchodovat ve stříbře chránilo čínský obchod čínské císařství a nedovolilo proniknout britským cizákům do útrob Čínské ekonomiky. Británie tehdy ovládala celosvětový obchod a ½ kolonií všech podmaněných otrocky pracujících kolonií pro britské království světových okupantů. Na přelomu 18-19 století vyslala británie do Číny vyslance s žádostí o část Čínského území na kterém by Británie mohla založit své obchodní centrum. Císař tento požadavek Británie odmítnul. A tak Britské krysy založili v Turecku, v Indii a v Asii na okupovaných územích opiové farmy a v ohromném množství dodávali tuto drogu Čínským rybářům (na pevninu Britové nesměli) a ti ji šířili po celé Čńě a platili Britům za opium stříbrem. Tato opiová okupace zcela zdecimovala Čínskou ekonomiku a každý druhý Číňan byl těžký feťák a o to britům šlo ekonomicky Čínu zlikvidovat a podmanit si ohromné množství levné pracovní síly…v té době císař musel učinit rázné opatření a pouze hrdelní tresty a popravy zabránily dalšímu průniku britského opia do Číny a tento obchod ustal. Britská královská lidská zrůda na základě císařské likvidace opiového obchodu vyslala do Číny armádní po zuby ozbrojenou okupační flotilu, která rozprášila zaostalou Čínskou armádu a provedla okupaci Číny a vnutila Číně podepsat okupační ponižující dodnes nenáviděnou smlouvu o nucené okupaci části Čínského území….a od této doby byla Čína devastována a obtěžována koloniálními britskými okupačními krysami až do dnes.
Přeji dnešní ČLR velmi silnou armádu a velmi silný ekonomický růst z kterého USA a VB serou strachy a okupují Čínské moře atomovými křižníky a letadlovými loděmi a přeji ČLR likvidaci americko britských okupačních nároků na jakoukoliv část prastarého území ČLR okupovaného okupačními árijskými nadlidmi a zločinci
…k dvěma letadlovým lodím USA v Jihočínském moři dnes připluly další dvě letadlové lodě a to Britská a Francouzská…Němci o vyslání letadlové lodě uvažují !!!
….NO přeji USA hodně hispánských, mexických líných neprofesionálních přistěhovalců a Francii, Anglii a Německu, aby co nejdříve afro arabské obyvatelstvo v těchto zemích přerostlo v počtu obyvatele původní….ostatně jejich EU přistěhovalecká politika k tomu sama spěje .

zdroj: https://www.reflex.cz/clanek/volby/103275/vladimir-mertlik-andrej-babis-je-favoritem-na-cenu-bavic-roku.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=418820&dop_req_id=xZazLmJH50B-202010070956&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Andrej Babiš – bavič roku?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek