Bohuš Matuš a kartářka

Kartářka řekla buď to bude chlapeček nebo holčička…..

Jdu věštit!

Jestliže se chlap po čtyřicítce zamiluje do čtrnáctileté holky, normální to není.

A jestli pětačtyřicetiletý chlap aplikuje sex s patnáctkou (jen proto, že dřív nemohl), normální to taky není.

Uvidíme za nějakých osm let, až už pro něj bude stará…

Ale co čekat od chlapa, který platí kartářce za to, že mu řekne, že se jim narodí „chlapeček nebo holčička“…

„Dlouho jsme si mysleli, že to bude chlapeček. I moje kartářka Barbara Kočkova, které si vážím a mám ji rád, mi řekla, že to bude buď chlapeček, nebo divoká holčička“ …. tyyyyjo, predpovedela, ze se jim narodi bud chlapecek nebo holcicka a trefila se! Doted jsem na kartarky neveril, ale tohle me teda presvedcilo! Nemate na ni nekdo kontakt?:o)))))

Když jsme si včera s přítelkyní zašli do baru, pokřikovali na mne ostatní v baru „pedofile“. A to jen proto, že jí je 21 a mně 50 let. Úplně nám zkazili 10.výročí.

Tak Lucinka musí doufat, aby za 2-3 roky nebyla pro pana Matuše už moc stará a nedošlo k její výměně za mladší model. Jinak s tou kartářkou mě dostal. Chodit ve 47 letech ke kartářce nebo věštci, tak bych se styděl to říct vlastní ženě, natož to někde veřejně prezentovat. Beru to tak, že k těmhle šarlatánům chodí jenom slepice a pár opravdových zoufalců.

zdroj: https://www.idnes.cz/revue/vztahy-a-sex/bohus-matus-zpevak-lucie-palkaninova-partnerka-dite-tehotenstvi-svatba-otec-dcera.A201012_083617_sex_sub/diskuse/2?razeni=tip

Bohuš Matuš a kartářka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek